Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Голова району поїхав по селам
13 квітня 2015, 22:57 Друк

Голова Чигиринської районної державної адміністрації Володимир Клименко з робочим візитом відвідав населені пункти району, познайомився з сільськими головами сіл Вершаці, Іванівка, Головківка, Матвіївка, Мельники, Медведівка, Зам’ятниця, Новоселиця і Суботів.

У розмові з кожним з них обговорив основні проблемні питання соціально-економічного розвитку територіальних громад, поцікавився, як триває обговорення щодо адміністративно-територіального устрою та реформи місцевого самоврядування –повідомляють в Чигиринській РДА.

З сільським головою с. Вершаці та директором Вершацької школи розглянуто питання, з яким під час особистого прийому до голови звернулася родина педагогів навчального закладу про приватизацію частини приміщення, в якому вони мешкають. В ході розмови було з’ясовано, що у родини є будинок, що належить батькам дружини, проте жити в ньому родина не хоче, бо дітям і батькові-вчителю «зручніше» мешкати в приміщенні, розташованому біля школи.

Директор закладу Василь Магда пояснив районному очільнику, що дане приміщення знаходиться на балансі районного відділу освіти як службове приміщення. Раніше дане приміщення використовувалося як шкільний інтернат, де перебували під час навчального процесу діти з сусідніх сіл Тарасо-Григорівка та Кудашеве. Потім в приміщенні була обладнано клас та спальну кімнату для шестирічок. В даний час керівництвом закладу воно використовується під тимчасове житло для молодих спеціалістів. В наступному навчальному році в школу прийдуть два педагоги, випускники університетів, яким також будуть виділені кімнати для проживання. І тому дозвіл на приватизацію даних приміщень (службове приміщення) відділ освіти надавати не має право. Такі пояснення надані і родині. 

Участь в зустрічах з сільськими головами взяв також голова районної організації ветеранів Віктор Ключко, який акцентував увагу керівників сіл на підготовці до відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. В першу чергу, надання допомоги ветеранам в обробітку присадибних ділянок та косметичному ремонті житлових приміщень. А також проведення упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків та військових поховань, архітектурних та інших споруд, що увічнюють пам’ять про події Великої Вітчизняної війни. Голова райдержадміністрації разом з головою ветеранської організації відвідали пам’ятники воїнам-визволителям.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Голова району поїхав по селам