Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах молоду жінку ледь не до смерті пошматували п’ятеро псів
16 квітня 2015, 14:06 Друк

Кілька десятків рваних ран, чималі крововтрати та тривалий шок. Так закінчилася для черкащанки звичайна ранкова прогулянка. На 24-річну дівчину напали п’ятеро домашніх псів. Інцидент стався біля сумнозвісного у Черкасах подвір’я – інформує Вікка.

Кілька років його власники утримують у будинку зо два десятки некерованих собак. Чотирилапі неодноразово нападали на людей. А ще некеровано розгулюють дитячим парком. Та сьогодні собачі забави ледь не коштували людського життя. Вікторія Хамаза далі.

 Уже другу годину лікарі не відходять від операційного столу. Сюди 24-річна Анастасія потрапила з численними рваними ранами. Їхній кількості дивуються навіть найдосвідченіші медики.

Віталій Григор’єв, лікар-ортопед-травматолог: "Привезла швидка допомога з множинними укушено-рваними ранами обох ніг, стегон, гомілок. Укушені рани погано заживають, їх не можна зашити косметичним швом і в молодої дівчини на обох нога будуть множинні рубці".

Валентина Маркіанова, сусідка: "Вони її шматували на шматки. Вона впала і ці собаки рвали. Підбігли, один схватив одну собаку, інший – іншу. А ті три її шматують ту дитину".

Анастасія Чен, сусідка: "Дуже сильно кричить жіночий голос. Визирнув, подивився, що ці собаки напали, був чутний жіночий голос, що вона кричить. Накривав своїм тілом цих собак, поки інші члени сім’ї добігали і забирали собак".

Поспілкуватися із власниками собак не вдається навіть міліціантам. Ті майже дві години патрулювали під вікнами горе-хазяїнів. Та на всі прохання відкрити – чули лише собачий гавкіт.

Правоохоронці кажуть: на горе-хазяїнів вже відкрито кілька кримінальних справ. Всі – на стадії розгляду. Та ранковий інцидент дотягує лише до адміністративного порушення. Складу злочину у такому тваринному нападі міліціанти не бачать.

Дмитро Грищенко, начальник СЗГ УМВС у Черкаській області: "Кримінальна відповідальність за дане діяння передбачається якщо власник тварини навмисно натравлює її на іншу людину. Тоді передбачається відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень. В іншому випадку передбачена адміністративна відповідальність. Санкція передбачає від одного до трьох неоподаткованих мінімумів громадян. Це 85 гривень. Один – це 17 гривень".

А поки міліціанти думають, як покарати власників собак, Анастасія не може оговтатися після пережитого, кажуть медики. Попереду у неї тривала реабілітація.

Олександр Федорук, головний лікар Черкаської міської лікарні № 3: "Щонайменше це буде лікування не менше двох тижнів у післяопераційному періоді. Коштовне".


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах молоду жінку ледь не до смерті пошматували п’ятеро псів