Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Лісівники укомплектували АТОвців транспортом
16 квітня 2015, 15:09 Друк

Днями працівники Смілянського лісгоспу передали для потреб батальйону "Айдар" автомобіль ГАЗ-66, який був підготовлений для роботи колективом підприємства.

Для працівників Смілянського лісгоспу стало традицією допомагати військовим у зоні проведення антитерористичної операції на сході нашої країни. Вони – у числі тих небайдужих людей, котрі не можуть залишатися осторонь спільної біди усіх українців.

Адже війна для кожного із нас – біль і смуток.

Лісівники на чолі з директором підприємства Юрієм Сегедою постійно відгукуються на запити бійців. Завжди знають, чого потребують наші хлопці на лінії фронту.

Вони закуповують та передають через волонтерів продукти харчування, амуніцію, бронежилети та багато іншого, аби тільки збулася мрія кожного із нас – запанував мир та спокій в Україні.

А днями працівники лісгоспу передали для потреб батальйону "Айдар" автомобіль ГАЗ -66, який був підготовлений для роботи колективом підприємства.

Отримувати автомобіль приїхали бійці батальйону "Айдар" з Черкащини. Потиснувши цим мужнім хлопцям руки, директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда побажав військовим пошвидше повернутися додому, до своїх рідних із перемогою.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Лісівники укомплектували АТОвців транспортом