Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В учнівського самоврядування Черкащини – новий лідер
17 квітня 2015, 09:53 Друк

На звітно-виборчій конференції Ліги старшокласників області 15 квітня обрали нового лідера старшокласників Черкащини. Ним став учень 9-го класу Черкаської спеціалізованої школи № 28 Віталій Неділя. Допомагати йому буде учениця цієї ж школи Анна Буценко, яка стала заступником президента Ліги. 

З вітальним словом до учасників обласної конференції Ліги старшокласників звернулася заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна. Вона відзначила, що упродовж 2014 року завдяки зусиллям Ліги на обласному рівні проведено понад 10 великих заходів. Якщо говорити про рівень районів та міст, то упродовж року відбулося понад 1 000 різноманітних заходів. 

− Упевнена, що на Черкащині Ліга старшокласників є дієвою, переконана, що всі ви умієте працювати, творити. Саме ви змогли вибудувати роботу зі своїми однолітками таким чином, що вони відгукуються на всі ваші пропозиції і підтримують вас, − зазначила Оксана Сімушіна. 

Президент обласної Ліги старшокласників Олександр Кравець зі своїми помічниками розповіли про участь у Всеукраїнському зборі лідерів старшокласників, про діяльність обласної Ліги у 2014-2015 навчальному році. Підсумки роботи в Інтернет-проекті «Ми – патріоти Черкащини» за 2014 рік підбила старший викладач кафедри освітнього менеджменту та педагогічних інновацій ЧОІПОПП Юлія Зоря. Переможці проекту отримали дипломи та нагороди. 

Усіх присутніх своїм виступом порадував театр «Точка зору» Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради. У постановці театрального колективу порушено питання людського аспекту під час військових подій: людяність, любов до ближнього, цінність людського життя. 

За інформацією Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В учнівського самоврядування Черкащини – новий лідер