Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Журналістка з Умані дала інтерв’ю сепаратистському телеканалу
17 квітня 2015, 09:53 Друк

В Умані розгорівся скандал довкола "журналістки Олени", яка в ефірі сепаратистського телебачення розповіла про те, що в місті не надто підтримують військових, а про Майдан воліють узагалі не згадувати.

Відео з'явилося на Youtube-каналі News-Front.

"90 % моїх знайомих раніше підтримували Майдан, а зараз хіба 10 % людей ще говорять про нього. Про це зараз намагаються вже не говорити", – заявила Олена.

"Зараз про війну теж намагаються не згадувати. Все обмежується розмовами про те, що "петю чи васю вчора забрали на навчання, а потім відправлять на Донбас". Щодо підтримки, то якщо волонтери ще минулого літа збирали якісь пожертви, люди не скупились, давали гроші. Зараз по магазинах стоять банки, але люди не дуже активно кидають туди кошти. Дехто з моїх знайомих навіть обурюється людям зі скриньками. Мовляв, невідомо, куди ці кошти йдуть", – додала журналістка.

Жінкою, що спілкувалася із сепаратистським ЗМІ, виявилася місцева журналістка Олена Марченка. Як пише "Вечірня Умань", містяни впізнати завдяки її голосу.  А в спілкуванні з журналістами вона зізналася, що інтерв’ю взяли таки в неї. Олена не вважає, що її  інтерв'ю викривляє дійсність і може спровокувати дестабілізацію політичної ситуації. Журналістка впевнена, що кожний має право на свою власну думку. І не приховує, що має контакти із представниками ДНР.

На заяви журналістки вже встиг відреагувати і в. о. міського голови Умані Олександр Цебрій.

"Завдання репортажу зрозуміле – розхитати ситуацію з середини. Умань хоч і невелике місто, але стратегічно важливе, особливо в період кризи і війни", – вважає Цебрій.

Також він спростував інформацію, поширену журналісткою.

"По-перше, настрої уманчан. В цей складний час люди ще більше згуртувалися і як ніколи єдині. Дуже важливо усвідомлювати, що будь-яке протистояння у сьогоднішніх умовах – лише на руку ворогу. По-друге. В Умані активно працює волонтерський рух. Волонтери різних організацій допомагають нашим бійцям, які перебувають в зоні АТО. Допомагають також представники малого і середнього бізнесу, долучаються також прості уманчани", – запевняє Олександр Цебрій.

"Неправдиві дані і викривлена дійсність – сьогодні улюблений прийом російських медійників, але уманчани мудрі люди, які легко відрізнять брехню від реальних фактів", – резюмував тимчасовий мер Умані.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Журналістка з Умані дала інтерв’ю сепаратистському телеканалу