Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Україну чекає п’ята хвиля мобілізації
19 квітня 2015, 12:07 Друк

Про це повідомив генерал-майор Ігор Воронченко – останній з українських генералів, який вийшов із Криму в період жорсткого протистояння з російськими військовими. Пізніше генерал Воронченко був одним із керівників АТО в Луганській області – пише ГромЧе.

– Мобілізація відбувається, як і заплановано. Ми вже маємо 80-85% виконання від загального плану. Але на черзі вже п’ята хвиля мобілізації. Потрібно замінювати особовий склад, який перебуває як в зоні АТО, так і в інших частинах і підлягає демобілізації, – відзначив він.

У той же час Ігор Воронченко поділився прогнозами щодо термінів звершення конфлікту на Донбасі.

– Я вважаю 2017 рік.  Це пов’язано одразу із кількома факторами. Насамперед, саме у цьому році відбудеться кульмінація впливу санкцій. Росія не безмежна країна. Російська Федерація не така багата ресурсами, у тому числі і людськими У них також є кадровий голод і це відчувалося навіть при спілкуванні із офіцерами збройних сил РФ у Криму. Окрім того є сподівання і на прозріння росіян. Все ж таки, зомбування має свою межу. Росіяни мають  врешті зрозуміти, що їх ведуть в глухий кут, а відтак і заявити що вони – народ, а не бидло, яке заганяють на убій. А по-третє, у  2017 році закінчується договір, підписаний з Російською Федерацією щодо виводу Чорноморського флоту з Криму. І його умови мають бути виконані.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Україну чекає п’ята хвиля мобілізації