Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Нетовкіна підписала із керівниками району Меморандум
22 квітня 2015, 10:56 Друк

Задля розвитку Чигиринщини районна влада об’єднує зусилля з активістами Громадянського руху «За процвітання Черкащини». Свою готовність спільними діями розвивати козацький край, сторони засвідчили офіційно, підписавши 21 квітня Меморандум про співпрацю – пише ГромЧе.

– Сьогодні ми активно працюємо над рядом проектів, що мають на меті перетворити Чигиринщину із депресивного району у процвітаючий край. І важливо аби всі напрацьовані ініціативи знаходили підтримку владних структур, – відзначила під час процедури підписання лідер Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

Голова райдержадміністрації Володимир Клименко акцентував, що як ніхто зацікавлений у розвитку району, тож вітає конструктивну активність Громадянського руху на Чигиринщині.

– Коли мене лише призначали на посаду, то запитували, а чи не страшно йти в депресивний район. Тоді сказав, що район буде одним із лідерів, оскільки саме визначення «депресивний» мені не подобається, – відзначив він. – І сьогодні у нас є унікальна можливість зафіксувати цю точку відліку.

Свій підпис під Меморандумом поставив і голова Чигиринської районної ради Петро Литвин. За його словами, завдання влади нині в регіоні – залучити інвесторів. І співпраця з Громадянським рухом у цьому плані має дати свої плоди.

– Історія дає нам зірковий час для того щоб ми використали цю можливість і щоб про Чигиринщину дізнались, – переконаний голова районної ради.

Наталія Нетовкіна запевнила, що проекти, які розробляють активісти для Чигиринського краю, мають на меті залучити у район якомога більше інвестицій та створити робочі місця для місцевого населення. Кращі ініціативи невдовзі презентуватимуть у Національному культурно-художньому і музейному комплексі «Мистецький Арсенал» у столиці, де відбудуться Дні Чигиринщини.

– Ми вже запросили до участі в заході потенційних інвесторів як з-за кордону так і вітчизняних. Більше того – 16 травня у межах святкування Днів Європи, чигиринську експозицію має відвідати і Президент разом із дипломатичним корпусом, – додала громадська діячка.

Нагадаємо, що проект відродження Чигиринщини, ініційований Наталією Нетовкіною на початку березня має на меті розвиток туризму, ряду освітніх програм в регіоні.

– Я вірю, що нам все вдасться і цей проект стане пілотним для всієї України, – відзначила лідер Громадянського руху.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 СЕЛЯНИН 22.04.2015 13:32
вопрос-а те деньги которые селяне Тинек собирали на газификацию не уйдут на сооружение бронзового бюста борицы с коррупцией п Нетовкиной в Чигирине Если будут устанавливать на стадионе посреди футбольного поля-я за
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Нетовкіна підписала із керівниками району Меморандум