Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанин виявився кращим велогонщиком-юніором
22 квітня 2015, 10:56 Друк

Із 9 по 12 квітня 2015 року в Одесі відбувся Відкритий весняний чемпіонат України у гонці критеріум та всеукраїнські змагання з велоспорту. Черкаси на цих змаганнях представляли вихованці КДЮСШ №2: Новаковський Віталій, Рибарук Костянтин, Гнідашев Ярослав, Кошовий Руслан та Слюсаренко Вадим.

Про це інформує прес-служба Черкаської мерії.

За результатами змагань:

– Віталій Новаковський посів 2 місце на чемпіонаті України у гонці критеріум серед юніорів, 1 місце у груповій гонці на час та 1 місце в індивідуальній гонці на час на всеукраїнських змаганнях серед юніорів.

– Костянтин Рибарук посів 12 місце на чемпіонаті України у гонці критеріум серед чоловіків та 6 місце в індивідуальній гонці на час на всеукраїнських змаганнях серед чоловіків.

– Ярослав Гнідашев та Руслан Кошовий посіли 8 та 10 місця відповідно на чемпіонаті України у гонці критеріум серед юнаків.

Окрім цього, з 16 по 19 квітня 2015 року у Кіровограді проходив відкритий весняний кубок України в багатоденній гонці серед дорослих. Тоді Віталій Новаковський посів 8 місце серед чоловіків. Про це інформує офіційний веб-портал департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанин виявився кращим велогонщиком-юніором