Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринщина готується зустрічати 9 тисяч гостей
22 квітня 2015, 10:56 Друк

21 квітня голова райдержадміністрації Володимир Клименко за участю голови районної ради Петра Литвина провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, на якій серед інших розглянуті питання благоустрою та стан підготовки до заходів з вшанування холодноярських патріотів.

Голова райдержадміністрації зосередив увагу присутніх на продовженні робіт з благоустрою, зауваживши, що з 1 квітня в районі стартувала Всеукраїнська щорічна акція «За чисте довкілля», в рамках якої 23 квітня проводиться день благоустрою територій населених пунктів району. 

– В ці вихідні ми очікуємо на приїзд в район понад 9 тисяч гостей з усіх куточків України. Як добрі господарі ми повинні докласти зусиль, щоб продемонструвати, що Чигиринщина – край квітів і добра. Слід навести порядок всюди: біля прибудинкових територій, на вулицях, дорогах, біля зупинок автотранспорту, парків, скверів, стадіонів, дитячих спортивних майданчиків, обелісків, братських могил, кладовищ, берегів водойм, - зазначив Володимир Андрійович.

Всіх учасників наради запросив на заходи з вшанування пам’яті героїв Холодноярської республіки, які відбудуться 25 квітня в Чигирині і 26 квітня в Мельниках.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринщина готується зустрічати 9 тисяч гостей