Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За якість ремонту дороги Суботів-Медведівка дорожникам вліпили догану
22 квітня 2015, 13:50 Друк

Догана майстру бригади та новий ремонт коштом підприємства. Таке покарання отримали дорожники зі Смілянської державної експлуатаційної дільниці «Черкаського облавтодору».

Вони ремонтували дорогу між Суботовим і Медведівкою. Претензії до якості робіт висловив голова Черкаської ОДА під час поїздки на Чигиринщину. Юрій Ткаченко, нагадаємо, перевіряв її готовність до вшанувань героїв Холодного Яру цими вихідними.

– Справді, ямковий ремонт зроблено неякісно, – визнає директор ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Северин. – Майстру бригади, що його виконувала, оголошено догану. До завтра вони все перероблять коштом підприємства. Окрім того, змінено керівника Смілянської державної експлуатаційної дільниці. Однак із цим випадком це не пов’язано.

За словами головного облавтодорівця, цього місяця ремонтники вже залатали близько 13 тис. квадратних метрів доріг по області. Тут працюють зо три десятки бригад. Зокрема, ямковий ремонт нині виконують на дорогах Бориспіль – Дніпропетровськ, Київ – Одеса, а також від Сміли до Звенигородського району. Лагодять шляхи місцевого та територіального значення також у Монастирищенському, Христинівському, Жашківському, Маньківському та Уманському районах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За якість ремонту дороги Суботів-Медведівка дорожникам вліпили догану