Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Озброївшись мечами Колесова черкащани насадили 120 гектарів лісів
23 квітня 2015, 17:31 Друк

Протягом ювілейної акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" поряд з лісівниками нові ліси створювали небайдужі до зелених насаджень громадяни краю. Найактивнішими були учні місцевих шкіл, представники шкільних лісництв та студентська молодь. 

Вже десятий рік поспіль лісівники Черкащини активно долучаються до всеукраїнської акції Державного агентства лісових ресурсів України "Майбутнє лісу у твоїх руках". Традиційно акція стартувала 21 березня – у Міжнародний день лісів і завершилася в День довкілля.

Головні заходи – садіння дерев – відбулися у всіх лісгоспах за участю учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, засобів масової інформації.

Протягом ювілейної акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" поряд з лісівниками нові ліси створювали небайдужі до зелених насаджень громадяни нашого краю. Найактивнішими, звісно, були учні місцевих шкіл, представники шкільних лісництв та студентська молодь. Озброївшись мечами Колесова як діти, так і дорослі спільно з лісівниками по всій Черкащині посадили 120 гектарів нових лісів.

Лісівники Черкащини дякують всім, хто долучився до акції! А таких любителів лісу по всій області майже чотири тисячі осіб (з них близько 3 тисяч – школярі). Вашу працю обов’язково оцінять наступні покоління!

В рамках акції відбувалися й інші просвітницькі заходи, які мали на меті поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, забезпечення зацікавленості у збереження лісових насаджень. До Міжнародного дня птахів члени шкільних лісництв розвішали по навколишніх лісах близько півтисячі шпаківень та синичників. Лісівниками проводились також лекції, бесіди, тематичні зустрічі на екологічно-природничу тематику для виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Протягом квітня-травня триває дитячий конкурс малюнків та творів на тему "Людина та ліс". Переможці на шкільних лінійках будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Озброївшись мечами Колесова черкащани насадили 120 гектарів лісів