Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За надані при оформленні субсидії недостовірні відомості заявник сплатить у подвійному розмірі
23 квітня 2015, 17:32 Друк

Тим людям, які в заяві з декларацією (що подаватимуться до соціальних служб для отримання субсидії) вкажуть неповнi чи недостовiрнi вiдомостi про доходи й витрати зареєстрованих у помешканні осіб, – можуть відмовити в призначенні цієї пільги або припинити її надання. Про це повідомляє головний спеціаліст інформаційно-консультативного сектору відділу соціальної допомоги управління соціального захисту департаменту соціальної політики Зореслав Лісконог.

За його словами, у такому випадку доведеться повернути надмiру перераховану (виплачену) суму субсидiї у подвiйному розмiрi.

– Від травня субсидії призначатимуть на підставі декларації, яку подасть заявник. Перевірку достовiрностi даних будуть проводити органи соцiального захисту вже пiсля призначення субсидiї, шляхом надсилання запитiв до вiдповiдних органiв, установ та організацій, – каже він. – Громадянин буде нести вiдповiдальнiсть за наданi вiдомостi про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидiї та на визначення її розмiру.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За надані при оформленні субсидії недостовірні відомості заявник сплатить у подвійному розмірі