Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Голова району пішов на Всеукраїнський суботник
23 квітня 2015, 17:32 Друк

23 квітня з метою покращення екологічного середовища, примноження його природного багатства відбувся суботник з благоустрою міста Чигирина. Активну учать у ньому взяли колективи підприємств, організацій, комунальних служб, установ та шкіл міста. Цьогоріч чигиринці чекають на гостей з усіх куточків України, які завітають на заходи з вшанування борців за волю України, що проходитимуть у Чигирині, в Мельниках та Холодному Яру 25 – 26 квітня. Саме тому прибирання було найретельнішим. 

Не залишилося осторонь і керівництво району та міста. Голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, його заступник Лариса Порожня, секретар міської ради Ольга Фесуненко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації очолили групи людей на різних ділянках міста.

 Протягом дня було упорядковано території біля адміністративних будівель, міських парків, біля Обеліска Слави, проведено благоустрій скверів та дворів, ліквідовано стихійні сміттєзвалища, прибрано від сміття узбіччя доріг.

 Всі жителі району підтримують проведення Всеукраїнського суботника в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та беруть активну участь у благоустрої своїх населених пунктів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Голова району пішов на Всеукраїнський суботник