Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Статус учасника бойових дій АТОвцям мають оформляти за 10 днів
27 квітня 2015, 10:15 Друк

На Черкащині статус мають оформити протягом 10 днів. За умови, що всі необхідні документи будуть оформлені належним чином.

Аби пришвидши процес оформлення статусу учасника бойових дій, право надавати його мають і кадрові органи оперативного командування. Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет. За його словами, військовослужбовцю, який проходить службу у військовій частині, статус учасника надає кадровий орган оперативного командування, до якого належить військова частина – пишуть Новини Черкащини.

– Після завершення виконання завдань в зоні АТО оформлюють документи, надсилають до кадрового органу, – зазначив обласний військовий комісар, – після чого приймається рішення і надається статус. Якщо звільнився – потрібно звертатися до військового комісаріату за місцем проживання, надати необхідні документи. Комісія протягом 10 днів їх підготує і направить на прийняття рішення.

Наразі для отримання статусу учасника бойових дій подано 150 документів, 111 передані на комісію, вже отримано 15 посвідчень.

– На території області з цим проблем не буде, – запевнив Курбет. – Але якщо у військовослужбовця будуть до кінця оформлені документи. Треба перевірити чи усі записи є у військовому квитку, яка має бути довідка, яка відмітка у приписі і т.д. Через помилки в документах, процес може затягнутися.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Статус учасника бойових дій АТОвцям мають оформляти за 10 днів