Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Опозиційний блок» переховується від черкащан
27 квітня 2015, 10:21 Друк

На протязі місяця журналісти програми «Громадський Ревізор» намагалися з’ясуватичи працює у Черкасах партійна приймальня «Опозиційного блоку», де вона розташована, чи є юридична консультація і з якими питаннями можна приходити населенню, інформують Новини Черкащини.

Як звичайні громадяни, які хочуть потрапити до приймальні, але не знають де вона знаходиться, журналісти зайшли на партійний сайт «Опозиційного блоку», щоб відшукати осередок у Черкасах. Проте інформація про партійні офіси не тільки по Черкасах, але й по всій Україні на сайті відсутня, тож «Громадському Ревізору» довелось телефонувати до прес-служби партії, щоб дізнатись де в Черкасах люди можуть знайти партійну громадську приймальню.

В прес-службі «Опозиційного блоку» відповіли, що наразі не дадуть відповідь де в Черкасах знаходиться громадська приймальня, але можна залишити свій контактний номер телефону і через 2 тижні хтось повинен перетелефонувати.

Зворотного дзвінка від представників партії журналісти так і не дочекались, незважаючи на те, що в очікуванні перебували більше місяця.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Опозиційний блок» переховується від черкащан