Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащани труяться дикорослими грибами
29 квітня 2015, 10:19 Друк

У області продовжують реєструватися випадки отруєнь дикорослими грибами, нерідко зі смертельними наслідками. Заходи щодо попередження випадків отруєння дикорослими грибами та захворюваність на ботулізм днями обговорили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – повідомляють в Департаменті охорони здоровя Черкаської ОДА.

Протягом останніх п’яти років на Черкащині дикорослими грибами отруїлися 79 осіб, серед них 20 дітей. Четверо людей померли, у тому числі 2 дитини. Залишається напруженою ситуація з захворюваністю на ботулізм. Зокрема, з 2010 року на цю недугу захворіли 38 жителів області.

Джерелом інфекції стали копчена та в’ялена риба, м’ясні, рибні, грибні, овочеві консерви домашнього приготування, а також придбані на ринках, у місцях несанкціонованої торгівлі.

Враховуючи такі факти, комісія вирішила затвердити план заходів щодо попередження отруєнь населення грибами на 2015 рік, а головам комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрацій моніторити ситуацію.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащани труяться дикорослими грибами