Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаським АТОвцям виділили понад півтисячі гектарів землі
29 квітня 2015, 10:28 Друк

Землевпорядники Черкащини виділили учасникам АТО 546 земельних ділянок загальною площею 501,54 га. 

У рамках ініціативи Держземагентства України щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками землевпорядники області продовжують роботу, спрямовану на отримання наділів військовими та їхніми родинами.

Так, на сьогодні до фахівців землевпорядної служби Черкаської області надійшла 571 заява про надання земельних ділянок учасникам АТО. 

Наразі землевпорядники Черкащини видали 546 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО або членам родин загиблих воїнів на загальну площу 600,15 га. Зокрема, виділено 299 земельних наділів площею 570,83 га для ведення особистого селянського господарства, 236 ділянок площею 28,26 га – для садівництва, 2 наділи площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва, 9 ділянок площею 0,86 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Наразі в області 118 родин учасників АТО вже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 104,26 гектарів.

Виділені земельні наділи розташовані у Черкаському (244), Тальнівському (35), Монастирищенському (31), Смілянському (31), Христинівському (28), Драбівському (26), Уманському (21), Шполянському (19), Чорнобаївському (17), Жашківському (12), Звенигородському (12), Золотоніському (11), Катеринопільскому (9), Маньківському (8), Чигиринському (8), Корсунь-Шевченківському (7), Канівському (7), Городищенському (5), Кам’янському (4), Лисянському (2) районах та у містах Золотоноша (1) і Канів (8).

Надання військовослужбовцям земельних ділянок на території області триває. Реалізувати своє конституційне право на безоплатне отримання наділу у власність може кожен із бійців-учасників АТО. 

Землевпорядники Черкащини максимально сприяють у забезпеченні військових та їхніх родин земельними ділянками.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаським АТОвцям виділили понад півтисячі гектарів землі