Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

39 роботодавців області віддали працівникам майже 3 мільйони боргів
30 квітня 2015, 18:10 Друк

У січні-березні цього року за активної участі працівників державної фіскальної служби області 39 роботодавців погасили повністю та частково борг з виплати зарплати на загальну суму 2 мільйони 749 тисяч гривень. 

Місцеві бюджети додатково отримали 322,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Так, зарплатні борги перед робітниками на загальну суму 1348,3 тис. грн. погасили 12 підприємств державної форми власності.

Також за результатами спільних заходів територіальних органів фіскальної служби області та місцевої влади 157 підприємств та 101 підприємець – фізична особа, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 112,5 тис. грн.

Загалом в Україні протягом I кварталу ц.р. за рахунок спільних заходів ДФС та органів місцевої влади понад 4,5 тис. суб’єктів господарювання підвищили рівень виплати заробітної плати своїм працівникам, внаслідок чого до бюджету додатково надійшло понад 5,6 млн. грн. 

Повідомляє Головне управління ДФС у Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин 39 роботодавців області віддали працівникам майже 3 мільйони боргів