Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські та столичні козаки радилася у Чигирині як відроджувати козацький рух в країні
30 квітня 2015, 18:10 Друк

Представники козацьких громадських організацій Київської та Черкаської областей зібралися 25 квітня в Чигирині, аби обговорити напрями, за якими має розвиватися козацький рух в Україні. У заході також взяли участь посадовці органів виконавчої влади, науковці та громадські діячі.

Учасники спільного засідання наголосили на важливості відродження національних козацьких традицій в державі та впливу козацтва на широкі верстви населення, зокрема молодь. А для цього першочерговим завданням є об’єднання українських козаків та налагодження тісної взаємодії між територіальними організаціями, які треба створити в кожному регіоні. Також важливим чинником визначено співпрацю з органами виконавчої влади.

На сьогодні, з огляду на процеси, які відбуваються у країні, саме козацтво є тією силою, що здатна відродити національну ідею та вкласти її в серця прийдешніх поколінь. Тому слід створювати шкільні козацькі республіки та козацькі ліцеї, заохочувати юних українців до патріотичних та вишкільно-оздоровчих заходів, об’єднувати їх у підрозділи козацької територіальної самооборони. 

Представники черкаського та київського козацтва закликали до більш тісної співпраці козацьких громадських організацій по всій Україні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські та столичні козаки радилася у Чигирині як відроджувати козацький рух в країні