Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаським десантникам вручили холодноярські відзнаки
30 квітня 2015, 18:10 Друк

Десантники-черкащани, які нині в зоні АТО, отримали ювілейні відзнаки «Холодний Яр». Їх особисто вручив голова Черкаської ОДА, будучи там у відрядженні. 

Десантники із Черкащани служать, зокрема, в 93-ій і 95-ій бригадах. Вони нині дислокуються у Слов’янську та Костянтинівці. Бійці як гостям, так і нагородам були раді. Один із них жартома попросив привезти наступного разу ще й піску з рідної Митниці, бо надто скучив за домом. Попередньо десантників демобілізують у кінці літа. 

– Ці хлопці, як ніхто, заслужили нинішні відзнаки, – наголошує очільник області Юрій Ткаченко. – Історія майже столітньої давнини повторюється, навіть ворог той же. Добре, що ці козаки достойні слави прадідів-холодноярців. 

Окрім того, голова Черкаської ОДА оглянув будівництво інженерних споруд, закріплених за областю, та зустрівся у Краматорську зі своїм колегою з Донеччини. Із Олександром Кіхтенком обговорили перспективи співпраці двох областей. А також домовилися, що делегація звідти приїде на Черкащину на Шевченкові дні. Усе задля популяризація українського та зміцнення патріотизму. 

Нагадаємо, місяць тому школярі з Лисичанська впродовж тижня мандрували Черкащиною. Тут вивчали її історію і традиції. Цей захід теж ініціював обласний керманич.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаським десантникам вручили холодноярські відзнаки