Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Активісти назбирали у Головківці 75 мішків сміття
01 травня 2015, 01:10 Друк

Всеукраїнська акція «Зробимо країну чистою» відбулася 25 квітня практично у всіх містечках та селах області. Накрила «прибиральна» хвиля і Головківку Чигиринського району – пише ГромЧе.

75 мішків зібраного сміття, висаджені та побілені дерева, облаштована у формі тризубу клумба, розчищені території покинутих будинків… Таких результатів місцевим вдалося досягти завдяки відчутній підмозі з боку активістів Громадянського руху «За процвітання Черкащини» та співробітників Ювелірного дому «ZARINA».

– Більше півсотні людей допомагали нам цього дня. Дізнавшись, що підмога приїхала із Черкас та столиці, більш охоче на суботник виходили і місцеві. Фактично, ще ніколи у нас подібні заходи не відбувалися з таким розмахом, – розповідає голова села Наталія Вакуленко.

Прибулий «десант» у першу чергу узявся прибирати територію навколо джерела «Живун» – унікального туристичного об’єкту. Є легенда, що це джерело започаткував сам апостол Андрій Первозваний, подорожуючи українськими землями: відчувши спрагу, вдарив по землі посохом і там задзюрчав струмінь цілющої води. До «Живуна» щодня приїздять туристи. Вони ж і лишають по собі і чимало сміття…

– Загалом тут було зібрано 75 мішків сміття! – констатує Наталія Вакуленко. –  Окрім того висаджено та побілено дерева, розчищено територію покинутих дворищ. Як бачите, дуже продуктивно попрацювали.

Ініціатором акції виступила президент Ювелірного Дому «ZARINA» та відома на Черкащині громадська діячка Наталія Нетовкіна.

– Ми й надалі влаштовуватимемо подібні акції, – запевнила вона. – Ми вболіваємо за розвиток Чигиринщини, і спершу маємо подбати про красу цієї землі. А місцевим хай буде за честь підтримувати цю чистоту та порядок.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Активісти назбирали у Головківці 75 мішків сміття