Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У черкаських лісах за місяць виникло 25 пожеж
04 травня 2015, 23:15 Друк

У квітні на Черкащині вже спостерігався високий, а подекуди найвищий клас пожежної небезпеки. У лісових масивах, підпорядкованих підприємствам обласного управління, вже сталося 25 випадків лісових пожеж – повідомляють у прес-службі обласного управління лісового та мисливського господарства.

Основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – близько 90 % займань трапляються через людську необережність чи недбалість.

Працівники державної лісової охорони лісгоспів несуть службу в посиленому режимі. Організоване цілодобове чергування в управлінні, лісгоспах, лісництвах та на лісових пожежних станціях; створені запаси паливно-мастильних матеріалів. Пожежні автомобілі, трактори, лісопожежні модулі підготовлені до гасіння ймовірних лісових пожеж.

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством України за пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем та за порушення правил пожежної безпеки в лісах, що призвело до пожеж, відповідальність. На винуватця чекає накладання адмінштрафу в розмірі від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від семи до двадцяти неоподаткованих мінімумів громадян. У випадку нанесення значної шкоди, винні притягуються до кримінальної відповідальності.

Якщо ж ви виявили загоряння в лісі, терміново повідомте Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства за телефоном (0472) 37-00-72 або 101 та приступіть до його гасіння первинними засобами – землею та піском.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У черкаських лісах за місяць виникло 25 пожеж