Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанин вирішив, що краще бути у війську ніж в тюрмі
05 травня 2015, 18:11 Друк

Ухвалою Драбівського районного суду місцевого жителя звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК України, а кримінальне провадження закрито у зв’язку із зміною обстановки.

Установлено, що чоловік у вересні минулого року, після медичного огляду та визнання придатним до військової служби, отримав повістку з вимогою з’явитися до військової частини для проходження військової служби за мобілізацією. У подальшому, прибувши до Драбівського районного військового комісаріату за викликом, умисно, без поважних причин покинув його територію та на військову службу не з’явився, ухилившись від призову за мобілізацією.

Крім того, він без дозволу посадової особи тимчасово змінив своє місце проживання та виїхав у м. Черкаси на заробітки. 

У ході судового розгляду підсудний свою вину у вчиненні злочину визнав повністю і заявив клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності на підставі ст. 48 КК України та закриття провадження відносно нього, оскільки останній виявив бажання проходити військову службу і чекає на повістку для направлення його до військової частини.

Рішенням суду клопотання підсудного задоволено.

Наразі він добровільно направлений до діючої частини збройних сил для участі в антитерористичній операції на Сході України.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанин вирішив, що краще бути у війську ніж в тюрмі