Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На свята Черкащину охоронятимуть майже 700 міліціонерів, військовослужбовців та активістів
06 травня 2015, 10:47 Друк

Правоохоронці, нацгвардійці й активісти пильнуватимуть спокій черкащан під час прийдешніх свят. Це аби унеможливити будь-які диверсії та провокації – як в обласному центрі, так і в районах. Про це йшлося на координаційній нараді в Черкаській ОДА. 

 За словами начальника обласного УМВС, усі місця масових заходів попередньо обстежать, а потім візьмуть під охорону. Задля злагодженості дій владців і правоохоронців в області вже розгорнули оперативний штаб. 

– Особовий склад обласної міліції переведений на посилений варіант несення служби, – зауважує Владислав Пустовар. – Правопорядок охоронятимуть майже 700 працівників органів внутрішніх справ області, зокрема й військовослужбовці Національної гвардії України та громадські активісти. 

Натепер в області проживають більше 46 тисяч ветеранів війни, на сотню тисяч більше дітей війни. Голова Черкаської ОДА закликав черкащан, а також посадовців не оминати увагою жодного. Особливо в ці святкові дні.

– Загалом же турбуватися про ветеранів війни минулої та нинішньої слід не лише напередодні 9 травня, а весь рік, – наголошує Юрій Ткаченко. – Задля поліпшення їхнього життя, а також якісного соціального та медичного обслуговування в області діє програма «Турбота». Торік ми профінансували її на майже 29 млн грн. По допомогу до органів соціального захисту населення області вже звернувся і 1021 учасник АТО. А статус учасника бойових дій на Черкащині отримали вже майже три сотні військовиків. Ми, нагадаю, вже ухвалили комплексну програму задля адаптації, реабілітації та підтримки бійців і їхніх родин. 

Цьогоріч у заходах до Дня Перемоги братимуть участь як ветерани Другої світової війни, так і їхні героїчні нащадки, які нині борються за мир на Сході.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На свята Черкащину охоронятимуть майже 700 міліціонерів, військовослужбовців та активістів