Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські дороги перетворили мотопроїзд екс-міністра на «мотопохід»
06 травня 2015, 13:11 Друк

Колишній міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка 5 травня побував у Черкасах у межах доброчинного мотопробігу – пише ГромЧе.

Не обійшлося без казусів. Через стан доріг екс-міністр спізнився на зустріч із черкащанами на три години. Більше того – на відрізку дороги між Шполою та Звенигородкою йому довелося вручну штовхати власний байк через жахливий стан дорожнього покриття.

У Черкасах Ігор Швайка поспілкувався із усіма охочими. Зокрема, розповів про мету мотопробігу, а також відповів на питання з приводу доцільності легалізації добровольчих збройних формувань, мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та причини тимчасових поразок України у війні на Донбасі.

Також відбувся збір коштів для Харківського військового шпиталю (Військово-медичного клінічного центра Північного регіону), що одним з перших приймає поранених з зони бойових дій російсько-української війни.

Нагадаємо, що мотопробіг, ініційований Ігорем Швайкою, стартував ще 1 травня. На думку Ігора Швайки, такий заїзд символізує єдність українських земель та прагнення українців до перемоги одвічного ворога.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські дороги перетворили мотопроїзд екс-міністра на «мотопохід»