Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринець – срібний призер у чемпіонаті з шашок
06 травня 2015, 13:11 Друк

З 01 по 03 травня 2015 року в шахово-шашковому клубі м. Черкаси проходив чемпіонат Черкаської області з шашок.

В змаганнях узяло участь 14 досвідчених спортсменів, половина яких мають звання Кандидата в майстри спорту України. Під час чемпіонату вчитель Головківського НВК, Олексій Сібякін виборов почесне друге місце, отримавши срібну медаль від управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та федерації шашок Черкаської області. Олексій здобув 8 перемог, розійшовся «миром» з чотирма учасниками та поступився чемпіону змагань.

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринець – срібний призер у чемпіонаті з шашок