Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Черкаському губернатору шукають заміну» - джерело в Адміністрації Президента
06 травня 2015, 16:21 Друк

На Банковій стурбовані земельним конфліктом, що розгорівся у Черкаській області, та вже розмірковують над зміною губернатора. Про це повідомило проінформоване джерело з АП.   

«Президент, розуміючи вибухонебезпечність земельних конфліктів, не може   собі дозволити ігнорувати кричущі факти бездіяльності місцевих   чиновників. На Черкащині сьогодні досить напружена ситуація.   Добросовісним підприємцям, з якихось невідомих причин, перешкоджають   працювати та обробляти орендовані ними землі. Позиція влади така: якщо   підприємець виконує свої обов’язки перед державою, а саме оформив землю відповідно до законодавства, сплачує податки до бюджету, то й держава має виконати свій обов’язок перед підприємцем - захистити його від незаконного посягання. В нас дуже складна економічна ситуація. Ми не можемо дозволити безкоштовне використання державної землі, навіть якщо таке, до речі, незаконе використання, відбувалось протягом останніх десятиліть”, - сказав співрозмовник.   

За його словами, це прецедент, коли протягом такого тривалого часу місцева влада не вживає жодних кроків для урегулювання ситуації.   

«Вже майже закінчилася посівна кампанія, а деякі фермери так і не змогли приступити до роботи. Є інформація, що Ткаченко може бути   звільнений у разі, якщо не припинить все те, що там відбувається. Його вже попередили. З АП на держадміністрацію скеровано листа з вимогою негайної реакції. Той, у кого є законні підстави, має обробляти землю, а ті, хто займається самозахопленням – мають нести відповідальність. Якщо з’ясується, що у Ткаченка дійсно є свій зиск з того, що відбувається, то наказ про звільнення буде підписано негайно. Повірте, Президент з такими речами не жартує», - додав співрозмовник.   

Нагадаємо, як повідомляли раніше місцеві ЗМІ, земельний конфлікт у селі Лісовому Тальнівського району Черкаської області виник через незаконне посягання ФГ “Джерело-Г” на землю, яку орендує на законних підставах ФГ “Зернятко Плюс” 

Джерело: Golos.ua.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Черкаському губернатору шукають заміну» - джерело в Адміністрації Президента