Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські ДАІвці відбули в АТО щоб змінити своїх колег при виконанні
07 травня 2015, 11:17 Друк

Екіпаж із 15-и працівників Черкаської Державтоінспекції нестиме службу в зоні проведення антитерористичної операції. Це чергова зміна, яка відбула в зону АТО для проведення ротації працівників ДАІ. 

Провести правоохоронців у відрядження прийшли родичі, друзі і колеги. Начальник УДАІ Черкаської області Ярослав Чубатюк наказав хлопцям про необхідність дотримання заходів особистої безпеки, чітко виконувати усі поставлені перед ними задачі та побажав повернутися у повному складі живими і здоровими.

– На сході України працівники ДАІ замінять своїх колег та виконуватимуть завдання, пов’язані з організацією безпеки дорожнього руху, супроводу техніки та вантажів, – говорить начальник УДАІ Ярослав Чубатюк.

Це вже восьма ротація працівників Черкаської Державтоінспекції, які вирушають на Схід України. Вже близько 100 інспекторів побували в зоні Антитерористичної операції для забезпечення безпеки дорожнього руху.

За традицією Отець Михайло, настоятель Свято-Миколаївського храму, благословив інспекторів і прочитав молебень за здоров'я.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські ДАІвці відбули в АТО щоб змінити своїх колег при виконанні