Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ветеран Другої світової передав бійцю АТО шаблю перемоги
07 травня 2015, 17:33 Друк

Два покоління героїв відзначили разом День пам’яті та примирення і 70-ту річницю перемоги над нацизмом. Святкові заходи відбулися в середу в обласній філармонії. На них запросили як ветеранів Другої світової війни, так і учасників АТО на сході країни. 

Анатолій Зарва пройшов усю війну. Тепер на святі дає напутні слова героїчним нащадкам і благословляє їх. 

– Ми проявили неабияку наполегливість і самовідданість у боях за Батьківщину, – каже Анатолій Федорович. – Тепер від імені ветеранів Другої світової війни хочу передати шаблю перемоги молодому поколінню, щоби вони примножували славу своїх пращурів. 

Шаблю з рук ветерана приймає боєць Сергій Лугеря. Він це робить навколішки. Каже: тримати цю зброю – велика честь. 

– Коли в дитинстві ходив на парад, то не розумів, чому в очах ветеранів були сльози, – розповідає учасник АТО. – Тепер, коли сам поїхав на війну та побачив на власні очі, як гинуть друзі, зрозумів причину тих сліз. Вони вистояли, й ми вистоїмо! Як кажуть: борітеся – поборете! Ми поборемо! 

Від обласної влади ветерани отримали почесні грамоти та квіти. Голова Черкаської ОДА зауважив, що в області в роки Другої світової війни відбулися події, де проявилися найкращі риси нашого народу – стійкість, мужність, самопожертва в ім’я визволення рідної землі від окупантів. 

– Наші діди-прадіди 70 років тому вибороли для нас майбутнє, – наголошує Юрій Ткаченко. – Майбутнє без поневолення та гніту. Сьогодні ми разом відстоюємо цей здобуток. Хто в тилу, а хто на лінії вогню. Українці гуртом знову борються за мир, свободу та незалежність. Причому не лише України, а всієї Європи. Бо ми, як ніхто, розуміємо: в нас одна Батьківщина. І слава героям, які її захищали тоді та захищають нині.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ветеран Другої світової передав бійцю АТО шаблю перемоги