Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Головою Апеляційного суду області став суддя, відповідальний за ухвалення антимайданівських рішень
08 травня 2015, 09:41 Друк

Мистецько-протестну акцію влаштували сьогодні, 7 травня, перед Будинком правосуддя черкаські активісти. Перед входом до установи розклали об’єкт, що нагадував кості фантастичної тварини. Його автором став черкаський митець Олександр Дувінський. Про це пише ГромЧе.

– На наш погляд, цей скелет – символ мертвого правосуддя. Таким чином ми хотіли привернути увагу громадськості та працівників суду до того, що нині відбувається в Черкасах, – пояснила активістка Координаційної ради сил Майдану Черкащини Наталія Вернидуб.

Причиною мистецької акції послужили вибори голови Апеляційного суду, що мають відбутися цього дня. Для громадськості Наталія Вернидуб зачитала суддівські ухвали часів Революції Гідності.

– Це були ганебні рішення. На той час у СІЗО утримувалися люди із суттєвими травмами і їм було відмовлено у зміні запобіжного заходу. Тому ми проти аби Володимир Бабенко, який очолював Апеляційний суд у ті часи і відповідальний за такі рішення знову був обраний на посаду голови суду, – відзначила Наталія Вернидуб.

Як повідомила пізніше начальник відділу інформаційно-документального забезпечення Апеляційного суду Черкаської області Юлія Баранько, під час виборів більшістю голосів головою суду таки було обрано Володимира Бабенка. У голосуванні узяли участь 39 суддів із 41, оскільки двоє у цей час перебували на лікарняному.

– Прикметно, що виступаючи перед суддями, Бабенко зауважив, що настав час відновлювати довіру до суддівської влади. Однак, на наш погляд, судді сьогодні мали унікальний шанс зробити це, просто не обравши його головою, – поділилися враженнями від результатів виборів громадські активісти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Головою Апеляційного суду області став суддя, відповідальний за ухвалення антимайданівських рішень