Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринщина стане спеціальним гостем міжнародного фестивалю «ЕтноСвіт»
11 травня 2015, 19:32 Друк

З 15 до 17 травня в Мистецькому Арсеналі вперше відбудеться «ЕтноСвіт» - міжнародний фестиваль традиційних культур, приурочений до Дня Європи – пише Фокус.

200 майстрів з України та країн світу представлять ремесла та традиційні технології і відкриють секрети створення справжніх художніх рукотворних шедеврів. Серед гостей фестивалю представники таких країн, як Франція, Греція, Білорусія, Литва, Грузія, Узбекистан, Турція та інші.

Протягом трьох днів фестивалю відвідувачів Мистецького Арсеналу чекатимуть: ярмарка традиційних ремесел, виставки унікальних колекцій кераміки Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» и Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні, виставка старовинних українських музичних інструментів і спеціальна музична програма від Київського кобзарського цеху, дитячий простір (традиційні ігри, забави, майстер-класи), традиційна кухня з різних куточків світу і духмяний козацький куліш, виступи фольклорних груп, майстер-класи з традиційних танців України, Грузії, Білорусі, Литви, ярмарок літератури про культуру та традиції, показ фільмів про забуті та живі традиції.

Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноСвіт» проводиться вперше, але є намір зробити його щорічним форумом, що збиратиме в столиці України творчих особистостей з різних країн світу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринщина стане спеціальним гостем міжнародного фестивалю «ЕтноСвіт»