Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Журналістку «1+1» вразили ціни продуктів у Черкасах та Чигирині
11 травня 2015, 19:32 Друк

Кілька тижнів тому кореспондент ТСН Юлія Дячук розпочала соціальний експеримент. Його мета – прожити на 700 гривень на місяць, адже саме цю суму визначено Інститутом демографії як середню і достатню для прожиття у столиці. 

Не зважаючи на тонкий гаманець, цього тижня Юлія Дячук вирішила ще й відпочити. Економно. Зрозуміло, що транспортом міг бути тільки велосипед, а місце відпочинку - те, куди вистачить сил. Обрала Черкащину. І вже традиційно дорогою уважно вивчала цінники та способи місцевого виживання. У Каневі у привокзальному бістро експериментаторку вразили художнім оформленням страв і помірними цінами.

– Дуже смачно. Але як на мій бюджет, не дуже дешево. За вечерю із трьох страв я заплатила 60 гривень.

У Черкасах журналістку вразили ціни в місцевому супермаркеті, що виявилися вищими за столичні. Щоправда, нижчими ніж у Вінниці та Жмеринці. Та ж історія і в Чигирині – лише деякі продукти у найбільшому маркеті тут виявилися дешевшими.

Загалом велопробіг тривав три дні. І за цей час журналістці таки вдалося відпочити, але не вдалося зекономити. У результаті ліміт було перевищено, тож решту місяця за умовами експерименту журналістці доведеться прожити ще на менше суму.

Про всі її велосипедні пригоди дивіться в сюжеті програми ТСН. Тиждень.

ВІДЕО


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Журналістку «1+1» вразили ціни продуктів у Черкасах та Чигирині