Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Близько 80 тисяч черкащан відзначили 70-річчя Перемоги
11 травня 2015, 19:32 Друк

Настільки велелюдними були урочистості по області – інфрмують в Черкаській ОДА.

У Черкасах зранку містяни пройшли святковою ходою бульваром Шевченка до Соборної площі. Тут за героїчні подвиги дякували не лише ветеранам Другої світової війни, а й учасникам АТО. Потому тисячі черкащан поклали квіти до меморіального комплексу воїнам-інтернаціоналістам, до стели героїв Другої світової війни та Пагорба Слави.

– Зараз нащадки доводять, що вони гідні своїх пращурів, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – На заході я зустрів чимало родин, де поруч із дідусем-ветераном стояв онук-боєць. Наші діди-прадіди 70 років тому вибороли для нас майбутнє. Тепер ми відстоюємо цей здобуток. Хто на передовій, а хто в тилу. Ми пам’ятаємо всіх полеглих на полі бою, славимо їх. І я певен: перемогли тоді, переможемо знову.

Не сумніваються в цьому й ветерани. Така увага черкащан їх розчулює. Нинішніх бійців називають своїми гідними спадкоємцями.

– 9 травня – святий день для кожного ветерана, – розповідає голова Черкаської міської ради ветеранів Іван Губський. – Це символ героїзму та самовідданості. Він слугуватиме прикладом для молодого покоління, як треба захищати свою країну. Наш народ у Другій світовій війні мав найбільші людські втрати. Ми схиляємо голови перед усіма фронтовиками.

Учасник АТО Олександр Кутній на свято прийшов із донькою. Він служить у 128-ій окремій гірсько-піхотній бригаді. Уже завтра відбуває до військової частини, а потім – на передову.

– Підлікувався в нашому Центрі реабілітації учасників АТО, – каже боєць. – Тепер час продовжити боротьбу. Я певен, що незабаром у нас буде два дні Перемоги. Наша сила в єдності. І сьогодні тут, на заході, це неабияк відчувається.

Громадський спокій по області на День Перемоги пильнують майже 900 правоохоронців. Повсюди урочистості, як повідомляють в обласній міліції, минули без конфліктів і провокацій.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Близько 80 тисяч черкащан відзначили 70-річчя Перемоги