Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині звучали пісні воєнних років
12 травня 2015, 14:47 Друк

Травень 1945 року назавжди залишиться в пам’яті як нашого народу, так і жителів європейських країн, символом Перемоги, довгоочікуваного миру після багаторічної нациської окупації і символом вічної пам’яті за загиблими в роки Другої світової війни. Для українського народу дуже дорогою ціною обійшлась Перемога. За різними даними Україна втратила понад 10 мільйонів людських життів. 

Історію не перепишеш, що було не зміниш. Чим менше залишається в живих свідків тих боїв, тим більша повинна бути наша всенародна вдячність та опіка вічної пам’яті про тих, хто загинув, хто вижив в цій війні і живе серед нас. Вони були, є і будуть з нами – в наших серцях.

8 травня в районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню пам’яті та примирення й 70-й річниці перемоги у Другій світовій війні проти нацистської окупації.

У виконанні творчих колективів та солістів прозвучали пісні воєнних років, сучасні вокальні та хореографічні композиції, присвячені воїнам-визволителям Другої світової війни та бійцям – учасникам антитерористичної операції на сході України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині звучали пісні воєнних років