Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигирин вшанував річницю Перемоги масовою ходою
12 травня 2015, 14:48 Друк

Ось уже 70-й рік поспіль урочистості, пов’язані з 9 Травня, не перестають бути хвилюючими, пам’ятними для кожного нового покоління. Вони ще й ще раз нагадують нам про звитягу, силу духу, ратні подвиги наших визволителів : і живих, і полеглих у боротьбі з нацизмом.

В Чигирині в цей день з центра міста під звуки воєнних маршів, що звучали у виконанні духового оркестру районного Будинку культури, урочистою ходою до Обеліска слави пройшли керівники району і міста, представники районних громадських організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь та установ, педагоги та учні міських шкіл, громадськість міста та гості нашого краю.

Покладання вінків та квітів до Обеліска Слави, почесна варта, портретна галерея героїв-визволителів, уродженців Чигирина, хвилина скорботного мовчання – все це стало прикладом свідчення пам’яті і шанобливого ставлення сучасників до подій воєнного лихоліття.

Щирі слова подяки ветеранам сказав голова районної ради Петро Литвин, який, зокрема, зазначив:

- Сьогодні, в 70-у річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап нацистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигирин вшанував річницю Перемоги масовою ходою