Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Біля цілющого джерела у Суботові відкриють купальню
13 травня 2015, 09:48 Друк

Купальню біля джерел Віри, Надії та Любові відкриють 15 травня у селі Суботів, що на Чигиринщині. Про це ресурсу ГромЧе повідомив Благочинний Чигиринського району, настоятель храму Святого пророка Іллі отець Володимир (Гладковський).

– Цього дня буде освячено і саме джерело Віри, Надії та Любові, і новозбудовану купальню, названу на честь Софії – їх матері. Тут всі охочі матимуть змогу прийняти купіль, як, наприклад, біля джерела Святої Анни – пояснив отець Володимир. – Таким чином, кожен зможе якоюсь мірою очиститись і доторкнутися до цього природного дива.

Вода джерел Віри, Наді, та Любові, як стверджують місцеві, особлива. Вона довго не псується і має м’який смак. Дехто приписує їй  цілющі властивості. 

– Останнім часом багато було зроблено аби відкрити це місце для відвідувачів. Колись сюди і пройти не можна було. Нині ж територію облагороджено, тут збудовано капличку і великий басейн, – відзначає отець Володимир. – А ще – неподалік разом із жінками та матерями АТОвців було висаджено калинову алею. 

Освятити купальню планують о 10 годині. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Біля цілющого джерела у Суботові відкриють купальню