Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Троє черкащанок отримуватимуть від Президента стипендії
13 травня 2015, 10:53 Друк

Вчена рада Черкаського державного технологічного університету подала на призначення академічної стипендії Президента України трьох студенток – Ларису Набоку, Юлію Дзігору та Марину Хроленко.

Про це інформує vikka.ua. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України, дівчатам призначили стипендії Президента України на ІІ навчальний семестр 2014/2015 навчального року.

Майбутня дизайнерка Лариса Набока – активістка студентської ради ЧДТУ, бере участь у конференціях та олімпіадах (місцеві олімпіади, студентські наукові конференції, міжнародний конкурс "InternationalDesignAward2015"). Також є активною учасницею різних творчих та соціальних проектів. Саме за її дизайнерським проектом оздоблено приміщення студентського дискусійного клубу "Green Café".

Студентка ІІІ курсу будівельного факультету Юлія Дзігора є учасницею спартакіад ЧДТУ, переможницею у XIV Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика.

Студентка факультету електронних технологій Марина Хроленко є членом студентської ради свого факультету, працює в інформаційному департаменті. Бере участь у багатьох наукових конференціях, спортивних змаганнях.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Троє черкащанок отримуватимуть від Президента стипендії