Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаське підприємство представляє власну продукцію на виставці військового озброєння у Львові
15 травня 2015, 13:50 Друк

В Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ».

У фойє клубу та на плацу Академії учасникам демонструють можливості деяких взірців озброєння та військової техніки. Так, “родзинкою” виставки стали покази української повнопривідної бойової броньованої машини “Дозор-Б”, яку виготовляють у Львові, а також демонстраційні польоти безпілотних літальних апаратів.

У заході, якій вже восьмий раз відбувається на базі видового військового вишу, беруть участь майже 250 представників військово-промислового комплексу, провідних військових та цивільних науково-дослідних установ, навчальних закладів України, а також волонтерських організацій.

У роботі конференції взяла участь й делегація Вищої офіцерської школи сухопутних військ імені генерала Т. Костюшка з Республіки Польща, яку очолив заступник ректора польського військового вишу з навчальної та дослідницької роботи полковник Марек Кульчицький.

Представники військово-промислового комплексу та провідних науково-дослідних установ також облаштували виставку сучасних взірців озброєння та військової техніки, обладнання та устаткування військового призначення, військової уніформи тощо. Зокрема, свою продукцію представляє ДП Львівський державний завод “Лорта”, ПАТ “Авікос”, ДП “Львівський бронетанковий завод”, а також ДП “Оризон-Навігація” зі Сміли Черкаської області, та багато інших.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаське підприємство представляє власну продукцію на виставці військового озброєння у Львові