Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащина – одна з п’яти областей, де абітурієнти показали високі результати ЗНО з української мови і літератури
15 травня 2015, 13:51 Друк

ЗНО з української мови і літератури відбулося успішно. На цьому наголосив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук під час прес-конференції 14 травня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України – повідомляють в прес-службі МОН.

Як він повідомив, за даними Українського центру оцінювання якості освіти для участі у ЗНО з українського мови і літератури, яке відбулося 24 квітня 2015 року, зареєструвалося 288 тисяч абітурієнтів, а прийшли на тестування 275 тисяч абітурієнтів. 

Під час прес-конференції директор Українського центру оцінювання якості освіти також зазначив, що рівень знань більшості випускників з української мови і літератури не є на «відмінно» або «добре». 

Зокрема, за словами Ігоря Лікарчука, лише 158 осіб із 300 тисяч за тест базового рівня отримали 200 балів або 0,06 % від загальної кількості тих, хто проходить ЗНО. 

– Максимальну кількість тестових балів, що складає 104 – набрали лише 12 осіб на всю Україну, а лише 15 осіб отримали 200 балів за тест поглибленого рівня, - зазначив він. 

Як повідомив Ігор Лікарчук, серед 21 тисячі абітурієнтів також не виявилося жодного, хто набрав 136 балів - максимальну кількість тестових балів. 

Лише 158 осіб з 300 тис. отримали за тест максимальну кількість балів - 200. Близько 20% абітурієнтів не написали жодного слова в творчому завданні. В основному максимальну і високу кількість балів набрали випускники шкіл Івано-Франківської, Київської, Львівської та Черкаської областей. В учнів ще є можливість до неділі подати апеляцію на результати тестування.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащина – одна з п’яти областей, де абітурієнти показали високі результати ЗНО з української мови і літератури