Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На черговій сесії чигиринські депутати розглянули програму підтримки АТОвців
15 травня 2015, 17:07 Друк

14 травня 2015 року голова районної ради Петро Литвин провів пленарне засідання чергової 43 сесії Чигиринської районної ради.

Засідання розпочали з вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих воїнів в зоні проведення антитерористичної операції.

У ході засідання депутати розглянули питання про районну комплексну програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки; внесли зміни та доповнення до комплексної Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014 – 2015 роки, та зміни до Програми забезпечення правопорядку в районі на 2011-2015 роки та про постійне поселення на стаціонарне проживання в територіальному центрі.

Депутати детально опрацювали внесення змін до районного бюджету на 2015 рік та заслухали інформацію завідувача сектором сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Миколи Мотренка про стан підготовки до оздоровчої компанії влітку 2015 року.

На завершення своєї роботи депутати затвердили список народних засідателів Чигиринського районного суду та технічну документацію з грошової оцінки земельних ділянок.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На черговій сесії чигиринські депутати розглянули програму підтримки АТОвців