Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ткаченко закликав контролюючі органи напосістися на дорожників
18 травня 2015, 15:54 Друк

Дорожні служби повинні працювати під пильним наглядом контролюючих органів. Про це голова Черкаської ОДА заявив на обласній колегії. А дорожнє керівництво він закликав не виправдовуватися за стан автошляхів, а краще організовувати свою роботу. 

– Якщо їхати з Черкас до Умані, то особливе жахіття на межі Шполянського та Звенигородського районів, – зауважує Юрій Ткаченко. – Керівник Служби автомобільних доріг може дозволити собі публічно критикувати мене, але від того його роботи не більшає. Доріг немає! Керівник повинен знаходити можливості. І мені прикро, що люди сплачують податки, однак не мають відповідних умов для проїзду. Я вже не кажу про якість ремонту, коли на одну й ту ж роботу викидаються мільйони коштів. Я можу навести приклад, як розпочали ремонт дороги до Переяслав-Хмельницького. Там якісний ремонт. Якщо ж подивитися, як працюють у Чигиринському, Шполянському, Звенигородському районах, то вибачте мені… Я просив би долучитися до контролю роботи дорожників фінансову інспекцію та інші відповідні органи. 

Голова Черкаської ОДА переконаний: дороги слід ремонтувати зараз, а не восени. На цьому він наголосив на зустрічі з віце-прем’єр-міністром України та керівником Держслужби автомобільних доріг України, запропонувавши перерозподілити фінансування. Про його збільшення область також клопотатиме перед урядом, коли розподілятимуть вільний залишок коштів державного бюджету.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ткаченко закликав контролюючі органи напосістися на дорожників