Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

20 бізнесменів з усієї країни проведуть день на Чигиринщині
19 травня 2015, 15:57 Друк

П’ять днів – з 18 по 23 травня,  проведе на Черкащині команда Києво-Могилянської бізнес-школи. Впродовж  цього часу 20 бізнесменів – учасників навчальної програми Presidents’ MBA з усієї країни, спільно з місцевими підприємцями досліджуватимуть бізнесове та культурне середовище регіону та спробують вивести власну «формулу бізнес-успіху» для області – пише ГромЧе.

Як повідомив під час вранішньої прес-конференції 18 травня заступник декана kmbs з MBA-програм, керівник програми Presidents’ MBA В’ячеслав Геращенко, влаштувати «мозковий штурм» для бізнес-еліти саме на Черкащині вирішили невипадково.

– Нас цікавлять території, де присутній так званий «геній місця». Вони мають унікальний потенціал – можливість розвиватися без надмірних зовнішніх втручань, – переконаний В’ячеслав Геращенко. – І цей «стовп сили» є у Черкасах і, особливо – в Чигирині, де ми проведемо окремий день. Тут ми працюватимемо у партнерстві з Громадянським рухом «За процвітання Черкащини».

На думку лідера Громадянського руху Наталії Нетовкіної, для Черкащини  цей тиждень може стати неабияким шансом.

– Разом із учасниками навчальної програми над стратегічними ініціативами працюватимуть і близько 20 місцевих бізнесменів та активістів. Ця загальна потужна енергія допоможе відкрити нові можливості і горизонти для нашого регіону. Тим паче, що учасники програми часто стають також інвесторами проектів, які вони намріяли для тієї чи іншої території, – відзначила вона.

Перебуваючи на Черкащині, бізнесмени, зокрема, вивчатимуть можливість впровадження на Черкащині проектів публічно-приватного партнерства, розвитку бізнес-кластерів, а також бізнесових екосистем.

– Ми приїхали не на екскурсію.  Програма дуже насичена – практично від ранку до ранку. І працювати учасникам  доведеться в різних контекстах – від історичного та культурного до економічного та інтелектуального. Заплановано також зустрічі з місцевими бізнесменами, компаніями, представниками влади, – відзначив Вячеслав Геращенко. – Ідеї та ініціативи, що будуть напрацьовані впродовж тижня, учасники представлять в останній день свого перебування в області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин 20 бізнесменів з усієї країни проведуть день на Чигиринщині