Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Зведення скандальних пташників на Черкащині призупинено
19 травня 2015, 15:57 Друк

У понеділок зранку близько сотні мошенців і яснозірців заблокували трасу Черкаси – Канів на знак протесту. Вони вимагали зупинити будівництво нових пташників "Миронівського хлібопродукту" в районі. По обіді трасу було розблоковано, роботи біля Мошен зупинено. Такий результат перемовин голови Черкаської ОДА із протестувальниками. 

Очільник області зустрівся із делегатами від протестувальників. Вони розповіли Юрію Ткаченку, що на місці майбутнього будівництва вже розпочалися роботи. Там зняли верхній шар ґрунту й почали звозити будівельні матеріали. Люди твердять: усе це незаконно й без їхньої згоди.

– На нашій зустрічі були присутні керівники правоохоронних органів області, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Ми з’ясували, що дозвіл на підготовчі роботи в підприємства є. Саме будівництво буде вестися за межами населених пунктів на земельних паях, які власники віддали йому в оренду.

До наступного понеділка фахівці вивчатимуть усі дозвільні документи підприємства. Тоді ж запланована нова зустріч обласного керманича з активістами. Доти будь-які роботи на місці майбутнього будівництва призупинені.

– Ми будемо рухатися винятково у правовому полі, – наголошує Юрій Ткаченко. – Пам’ятаємо проблеми з "Нібулоном" за часів мого попередника. Тоді громада теж протестувала проти будівництва. Але все це використала влада, вимагаючи в підприємця, як він мені розповів, хабар. Я пояснив протестувальникам, що не діятиму такими методами. Тиснути на когось перевірками чи вмовляннями не буду. Все має бути в межах закону. Хто не згідний із будівництвом – може звернутися до суду. Ми ж маємо перевірити законність усіх документів. І лише опісля можна буде предметно говорити.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 serj 19.05.2015 19:20
Цитата:
Саме будівництво буде вестися за межами населених пунктів на земельних паях, які власники віддали йому в оренду.

Земельні паї громадян - це сільськогосподарські угіддя, призначені для вирощування с/г культур. Будівництво на них - це зміна цільового призначення земельних ділянок з товарного с/г виробництва на інші. На сьогодні зміна цільового призначення паїв заборонена Земельним кодексом. Куди дивилися власники цих паїв невідомо, здавши їх для будівництва. Чи їм нічого не сказали про будівництво на їх власних земельних паях?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Зведення скандальних пташників на Черкащині призупинено