Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У спеку рух черкаськими дорогами обмежуватимуть для вантажівок
21 травня 2015, 09:20 Друк

До кінця травня на автодорогах області будуть розставлені відповідні дорожні знаки, які заборонять рух великогабаритного транспорту (24 тон — загальна вага й 7 тон — на осі) при підвищеній температурі навколишнього середовища (більше ніж 28°C)з 10.00 до 22.00.

Про це на прес-конференції в Службі автомобільних доріг в Черкаській області повідомив заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Ігор Прядун, - передає «Вичерпно»

— Великоваговий транспорт, який рухається по наших дорогах загального користування, також негативно впливає на стан дорожнього покриття. тому що не секрет, що як правило, всі великовагові транспортні засоби їдуть з великим перевантаженням. Тому ми в свою чергу розставимо відповідні знаки, які обмежать рух транспортних засобів при підвищеній температурі навколишнього середовища, — відзначив Ігор Прядун. 

З місцями відстою транспорту можна ознайомитися на сайті Служби автодоріг. Всі вони будуть відповідно обладнані, щоб водій зміг там відпочити.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У спеку рух черкаськими дорогами обмежуватимуть для вантажівок