Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Народні депутати підтримали створити в країні Державне бюро розслідувань
22 травня 2015, 11:47 Друк

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект № 2114 про Державне бюро розслідувань. За відповідний документ проголосували 247 народних депутатів на засіданні у четвер, 21 травня.

Документ визначає правові основи організації та діяльність Держбюро розслідувань, основним завданням якого є запобігання та протидія злочинам як найбільш небезпечним кримінальним правопорушенням. Питання діяльності бюро в Кабінеті міністрів представляє його директор.

Законопроект передбачає, що Держбюро розслідувань є центральним органом виконавчої влади, яке здійснює правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів, які відносяться до його компетенції.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, документ підготовлений з метою реалізації прикінцевих та перехідних положень Кримінально-процесуального кодексу України, згідно з якими окремі норми Кримінально-процесуального кодексу України вводяться в дію з дня створення Державного бюро розслідувань і створення організаційно-правових основ діяльності Державного бюро розслідувань.

Джерело: Кореспондент.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Народні депутати підтримали створити в країні Державне бюро розслідувань