Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Тіньках згадали про загиблого в АТО односельчанина
22 травня 2015, 11:53 Друк

В урочистих заходах, що відбулися на території Тіньківської школи, де навчався Олександр Васильович Смоляр, взяли участь батьки загиблого воїна, представники районної влади? учасники антитерористичної операції, учнівський та педагогічний колективи школи, жителі села.

Директор навчального закладу Анатолій Данилович Валовенко був класним керівником в Олександра. І тому у своєму слові про героя згадав, яким життєрадісним, працелюбним та правдолюбивим він був.

 - Олександр Смоляр був чутливим до несправедливості. А ще такі його риси характеру як відповідальність і чесність, напевне і стали визначальними у його рішенні стати військовим, - зауважив директор школи.

Щирі слова подяки висловив він і батькам воїна-героя, і запевнив, що «на прикладі його самопожертви в ім’я Батьківщини ми будемо виховувати підростаюче покоління, плекати в них любов до України, вчити бути гідними, мужніми, здатними в скрутну хвилину стати на захист нашої держави».

Звернулися до батьків Олександра Смоляра голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, заступник голови районної ради Тетяна Кучеренко та учасник АТО майор Василь Барсуновський.

Освятив меморіальну дошку Благочинний Чигиринського району, настоятель храму Святого пророка Іллі в с. Суботів, протоієрей Володимир Гладковський.

Хвилиною мовчання, покладанням квітів та встановленням поминальних свічок вшанували учасники заходу пам’ять Олександра Соляра і всіх загиблих на сході України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Тіньках згадали про загиблого в АТО односельчанина