Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигирин прийматиме змагання з автомобільного слалому
25 травня 2015, 16:16 Друк

Серія національних спортивних змаганнь з автомобільного слалому під гаслом «Мирна країна – єдина Україна» цього року знову буде проводитись на Черкащині. Перший етап змагань відбудеться в Золотоноші.

На початку цього літа у Черкаській області розпочинається Національна серія з автослалому «Мирна країна – єдина Україна». Ініціатором змагань виступає обласний автомобільний клуб «Черкаси» підтримує який  Автомобільна федерація України.

Цьогоріч Національні змагання будуть відбуватися в п’ять етапів, які будуть проходити по різних містах області. Перший відбудеться 6 червня (субота) в Золотоноші. Другий 28 червня прийматиме місто Канів. На третій старт 25 липня до себе запрошує Чигирин. Четвертий запланований 24 серпня в Смілі. А фінал змагань в цьому році  відбудеться 12 вересня в місті Кам’янца.

- У Черкаській області проведення Серії національних змагань з автослалому надзвичайно популярне спортивне дійство, яке вже має свою історію та традиції, — каже керівник АК «Черкаси» та офіційний представник FAU у Черкаській області Андрій Яроменко. – Серія відкрита, тож до участі запрошуємо автоспортсменів з усієї України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигирин прийматиме змагання з автомобільного слалому