Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Об’єднані територіальні громади отримають кошти на розвиток інфраструктури
25 травня 2015, 16:16 Друк

21 травня в Чигиринській райдержадміністрації відбувся семінар для сільських голів та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо перспективного розвитку добровільно об’єднаних територіальних громад.

Учасники семінару проаналізували стан розвитку основних галузей району, після чого запропонували перспективні плани його розвитку в разі добровільного об’єднання територіальних громад. Відповіли на численні запитання учасників семінару.

Зокрема, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко повідомила про додаткові субвенції, які надійдуть до об’єднаних територіальних громад на розвиток інфраструктури, чого на сьогоднішній день не мають сільські ради. Згідно закону «про добровільне об’єднання територіальних громад» «… загальний обсяг фінансової підтримки розподіляється пропорційно до площі об’єднаної територіальної громади та кількості сільського населення…». І розпоряджатися коштами громада буде самостійно, віддаючи переваги основним напрямкам її розвитку.

Начальник бюджетного управління Департаменту фінансів облдержадміністрації Світлана Бабіченко, проаналізувавши мережу освітніх закладів району та обсяг коштів, що виділяються на її утримання повідомила, що освіта та медицина й надалі отримуватимуть субвенцію з державного бюджету, проте, об’єднані територіальні громади на власний розсуд матимуть можливість коригувати кількість навчальних та медичних закладів на своїй території з метою надання якісних як освітніх, так і медичних послуг населенню.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Об’єднані територіальні громади отримають кошти на розвиток інфраструктури