Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринська кераміка стала окрасою міжнародного фестивалю
25 травня 2015, 16:28 Друк

15-17 травня в Києві відбувся Міжнародний фестиваль традиційних культур "ЕтноСвіт", ініційований Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом "Музейний Арсенал" спільно з Національним центром народної культури "Музей Івана Гончара". 

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" взяв участь у ярмарку народних ремесел, де показав творчий доробок всеукраїнських симпозіумів, які проводилися спільно з Національною спілкою майстрів народного мистецтва України в 2003-2012 роках та колекцію головківської фляндрівки Євгена Поступайла. Рівень майстерності нашого гончаря було визнано неперевершеним і фахівцями, і відвідувачами фестивалю. На даний час Заслужений майстер народної творчості України Євген Поступайло виконує громадянський обов’язок в лавах Збройних Сил України. 

Миски, розписані в традиції головківського гончарного осередку, були не просто поза всякою конкуренцією, вони стали справжнім відкриттям фестивалю, підтвердивши давню тезу, що все нове – то добре забуте старе.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринська кераміка стала окрасою міжнародного фестивалю