Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У музеї Богдана Хмельницького вигадали атракцію для найменших відвідувачів
26 травня 2015, 11:57 Друк

У Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» бажають залучати наймолодших відвідувачів 5-8 років. Розуміючи, що для малечі навряд чи буде цікавою традиційна екскурсія, працівники заповідника вирішили влаштувати для дітей гру-ходилку. 

Презентація нової атракції під назвою «В пошуках гетьманського скарбу» відбулася 21 травня у сквері біля музею Б.Хмельницького. Запропонована гра відбулася на карті Чигиринщини розміром 3 м х 4 м, по якій діти могли ходити босоніж. 

Перше тестування гри вирішено було провести вже традиційно на «музейних дітях» - дітях працівників заповідника. Участь у забаві прийняли 8 учасників, які були розділені на команди «Козачат» та «Запорожців». 

Під час гри діти здійснили віртуальну подорож Чигиринщиною, дізналися про найцікавіші історичні місця, про те, чим займалися наші предки-українці, виконуючи при цьому цікаві завдання. 

Після гри учасники всі разом із задоволенням пригощалися соком із солодощами та ділилися враженнями від гри. 

Запропонована гра стане частиною програми НІКЗ «Чигирин» в рамках дитячого інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал ідей» (Національний  культурно-мистецький та музейний комплекс «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ», м.Київ) та однією з нових пропозицій заповідника для відвідувачів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У музеї Богдана Хмельницького вигадали атракцію для найменших відвідувачів